+90 232 327 43 16
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
19 Eylül 2017
484 kez görüntülendi
Silobas

Silobas

Özellikle inşaat ve sanayi sektöründe kullanılan silobas, Ares Araç Üstü Ekipman’ın ürettiği makineler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Kullanım alanları incelendiğinde; toz, çimento kum ve benzeri yapıların nakliyesine imkan sağlayan Silobas Dorse, bugün birçok firmanın kurtarıcısı olarak yorumlanabilmektedir. Silobas üretimi bizzat firmamız tarafından gerçekleşmekte firmamız müşterinin mevcut beklentilerine uygun olarak makine üretimi gerçekleştirmektedir. Müşteri ihtiyacına bağlı olarak Silobasın taşıyacağı yükün hacmi 20 ila 62 metreküp arasında olabilmektedir.

Silobas Ne İşe Yarar?

İnşaat çalışmalarında kullanılan makinelerden en bilineni olan Silobas, taşınması oldukça zor olan; kendisi dışında başka bir makine kullanıldığında üretim malzemesinden büyük bir oranda kayıp yaşayabileceğiniz materyallerin nakliyesini sağlamaktadır.

İnşaatın yapılacağı alanlara, yeniden tasarlanan yapılarda, ya da çeşitli şantiyelere kum, çakıl vb. taşınması zor olan ürünlerin nakliyesini üstlenmektedir. Silobas sıkıştırılmış bir yapıya sahip olmakla birlikte, aradaki boşlukları kapatarak başka bir aracın taşıyabileceği yükten çok daha fazlasını taşıma şansına sahiptir. Ares Araç Üstü Ekipman, buna uygun araçlar üretmekte ve aracın niteliğine uygun olmasını sağlamaktadır. Hem nitelikli hem de uygun fiyatlı bir Silobas Dorse istiyorsanız, firmamız üretimi olan bu araç, bu alanda ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliktedir.

Ares Araç Üstü Ekipman, neredeyse her sektörde nitelikli makine ve araç üretimi gerçekleştirmektedir. Güvenilir ve yüksek mühendislik çalışmaları ile araç geliştiren bir firma ile çalışmak istiyorsanız, siz de Ares Araç Üstü Ekipman’ın ürünlerini inceleyebilirsiniz.