+90 232 327 43 16
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Teleskopik Platform

19 Eylül 2017
466 kez görüntülendi
Teleskopik Platform

Teleskopik Platform

Günlük hayatta birçok işlemi yerine getirebilmek için teleskopik platformlar kullanılmaktadır. Özellikle binaların yüzey temizliği, sokak lambalarının onarım işlemlerinde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra ormancılık ve nakliye işlemlerinde de bu aletin sıklıkla kullanıldığı bilinmektedir. Ürün çelikten yapılmakla birlikte oldukça sağlamdır. Ares Ekipman’ın favori ürünleri arasında yer alan teleskopik platform, bugün birçok firmanın Ares Araç Üstü Ekipman aracılığı ile satın almış olduğu bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Araçta stabilizasyonu, yani dengeyi sağlayabilmek adına istinat ayakları bulunmaktadır. Bu ayakların seri bir şekilde açılabilmesi, son derece önemli detaylar arasında yer almaktadır. Ares Ekipman, bu makinelerin üretimini gerçekleştirirken, son derece dikkatli olmakla birlikte, birçok işlem mühendisler tarafından da kontrol edilmektedir.

Teleskopik Platform Özellikleri

Ürün Ares Ekipman’ın uzun yıllardır çalışarak geliştirdiği bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ürün çelik bir alt yapıdan üretilmiş olduğundan ötürü; oldukça sağlam ve kullanması da bir o kadar kolaydır. Uzun süreli bir kullanım isteyenler için makinenin bu işlevi gördüğünü söylemek oldukça basit. Ağaç kesme işlemleri başta olmak üzere nitelikli bir şekilde yükseğe erişebilmek için ihtiyacınız olan platformlardan birisi de teleskopik platformlar olarak bilinmektedir. Aracın bomları son derece sağlam üretilmiş ve bu alanda da çelik materyaller kullanılmıştır. Kolay temizlenme ve kolay onarım özelliğine sahip olması sebebiyle, ürün pek çok kişinin favorisi olarak karşımıza çıkmaktadır.