+90 232 327 43 16
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Akaryakıt Tankeri

19 Eylül 2017
667 kez görüntülendi
Akaryakıt Tankeri

Akaryakıt Tankeri

tanker üretimi izmir

Akaryakıt Tankeri, müşteri talepleri doğrultusunda eliptik veya D şeklinde üretilir. Yakıt tankeri kapasitesi 3000 litre ve 20000 litre arası değişkenlik gösterir. ST52 veya paslanmaz çelik malzemeden üretilebilir.

Akaryakıt Tankeri

Akaryakıt tankeri, Ares Araç Üstü Ekipman’ın üretimini gerçekleştirdiği araçlar listesindedir. Akaryakıt tankeri üretimi, Ares Ekipman tarafından üretilen araçların başında gelmektedir. Yakıt tankerleri, isminden de kolayca anlaşılabileceği gibi içinde akaryakıt taşımaktadır. Yakıt tankerlerinin kapasitesi 3000 litre ile 20.000 litre arasındadır. Müşterinin isteklerine bağlı olarak akaryakıt tankeri üretimi yapılabilmektedir.

Akaryakıt tankeri üretimi oldukça zorlu bir iştir. Bununla beraber, Ares Araç Üstü Ekipman, bu alanda kendisinden beklenenin çok daha fazlasını yapmaktadır. Akaryakıt tankeri, içerisinde patlayıcı maddenin bulunduğu tankerlerden birisi olduğu için mutlaka çok iyi korunması gerekmektedir. ST52 model olarak bilinen bu tanker, akaryakıt ve bununla ilgili ihtiyaçlarınızın karşılanması için son derece idealdir. Araç tamamen paslanmaz çelikten üretilmiştir.

Akaryakıt tankerini elde etmek istiyorsanız, Ares Ekipman ile iletişime geçerek araçları hakkında bilgi talep etmeniz son derece mümkün olacaktır. İzmir Akaryakıt Tanker Üretim oldukça korumalıdır. Ares Ekipman, akaryakıt tankeri üretimi İzmir’de gerçekleştirmektedir. Araç üretimi sırasında yüksek mühendislik çalışmaları yer almaktadır. Bunun en büyük nedeni, akaryakıt tankerlerinin mutlaka korunuyor olması gerektiğidir. Paslanmaz çelikten üretilmesi sebebi ile dışarıdan gelen darbelere karşı dayanıklı olmasına imkan sağlamaktadır. Aracın hem eliptik hem de D harfi şeklinde üretilmesi mümkündür. Araç üzerine koyulan uyarı işaretleri de araçta tehlikeli maddeler olduğunu göstermektedir. Ares Ekipman’ın bu hizmetinden ve kaliteli ürünlerinden faydalanmak isteyenlerdenseniz, satış ekibimizle iletişime geçerek bu sorunu oldukça hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.