+90 232 327 43 16
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
19 Eylül 2017
345 kez görüntülendi
Semi Treyler

Semi Treyler

Çöp semi treyleri, şehir içinde çöp kamyonlarıyla toplanan çöpün bir istasyon vasıtasıyla çöp semi treylerine yüklenerek, daha ekonomik olarak çöp dökme sahasına ulaştırılması için kullanılır.  Bu sayede  7 – 12 adet çöp kamyonunun çöpünü bir seferde uzak mesafelere taşımak mümkündür. Kapasitesi 40 m³ ve 70 m³ arası değişmektedir.

Çevre temizliği oldukça önemli konular arasında yer almaktadır. Semi treyler üretimi de Ares Ekipman tarafından yapılır. Bilindiği üzere pek çok firma, Semi  Treyler kullanmaktadır. Genellikle belediyeler, ya da çeşitli temizlik firmaları bu aracı kullanmayı tercih etmektedirler. Araç çöplerin belirli bir noktadan belirli bir noktaya götürülmesindeki en önemli detaylardan birisi

Çöp dökmek için yer altından alınan ve daha sonra çöpün döküleceği yere yapılan taşıma, semi treylerler aracılığı ile gerçekleşmektedir. Semi treyler satın almak isteyen birçok belediye ve firma bulunduğunu bilmeniz gerekmektedir. Ares Ekipman da uzun yıllardır bu sektörün içinde var olan; uygun fiyatlardan ürün sunan markalar arasında yerini almıştır.

Şehir içinde çöplerin bir yerden bir yere götürülmesi ve uzak mesafeye taşımacılık yapabilmesi için semi treylerler aktif bir rol üstlenmektedir. Bu aletler aracılığı ile çok sayıda çöp kamyonunu bir yerden bir yere taşımak mümkündür. 7-12 adet çöp kamyonunun çok daha rahat bir şekilde bir yerden bir yere taşınmasında nakliyenin önemi büyüktür.

Bunun yanı sıra Semi treylerlerin kapasitesinin 40 metreküp ila 70 metreküp arasında bulunduğu bilinmektedir. Çöp dökmenin ekonomik ve kokusuz bir şekilde yapılabilmesi için bu araçlar sıklıkla kullanılmaktadır. Siz de Semi treylerlara sahip olmak istiyorsanız, Ares Araç Üstü Ekipman sayesinde, aradığınız bütün taşıma araçlarına uygun fiyatlarla sahip olmanız çok kolay olacak.