+90 232 327 43 16
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Damper – Damper Treyler

19 Eylül 2017
381 kez görüntülendi
Damper – Damper Treyler

Damper – Damper Treyler

Firma olarak 2006 yılından beri sektörde Damper Araçları üretimi yapmaktayız.

Damper Araçları Üreticisi İzmir

 

Damper/ Damperli Treyler

Ares Araç Üstü Ekipman, 2006 yılından beri çeşitli sektörlerde araç ve araç ekipmanı ihtiyacını karşılayabilmek için çeşitli üretimler yapıyor. Yapmış olduğu üretimler pek çok sektörün işini daha iyi yapması ve etkin bir şekilde kullanılması için oldukça etkili. Damper kısaca bir kaldıraç olarak yorumlanabilmektedir. Damperli kamyonlar, özellikle sanayi ve inşaat sektöründe sıklıkla kullanılan parçalar arasındadır. İnşaat ya da sanayi bölgelerine taşınması zor, hatta imkansıza yakın nesnelerin taşımacılığında damperli kamyonların önemli bir yeri bulunmaktadır. Araç üstü ekipmanları sistemleri üreten Ares Ekipman sayesinde, sanayi bölgelerine; kum, çakıl moloz ya da bu tarz nesneleri nakliye etmek oldukça kolaydır. Ares Ekipman tarafından damperli kamyon üretimi, hafif kasalardan yapılmaktadır. Bunun en büyük sebebi, tahmin edilebileceği üzere, ürünün taşıma kapasitesinin artırılması ve ürünün hafifliği üzerinedir.

Damperler 2 tip şekilde üretilmektedir. Bunlardan ilki görmeye alışık olduğumuz klasik tip damper üretimidir. Diğeri ise havuz tipi normal çelik damper üretiminden oluşturulmaktadır. Sanayi ve inşaat sektöründe nakliyeden doğan ihtiyacın birçok kısmı bizzat damperli treyler sistemleri tarafından çözülmektedir. Damper gövdesinde hangi metallerin kullanıldığını merak edenler için gövdede çelik saclar bulunduğunu söyleyebiliriz. Bölge U şekli verilmiş olan çelik profiller kullanarak, daha sağlam bir hale getirilebilir. Müşterinin arzu etmesi halinde arka kapak hidrolik kapakla da desteklenmesi mümkün olabilir. Bununla beraber, damper kaldırma sistemi de üründeki detaylar arasındadır

Ares Araç Üstü Ekipman firması olarak Damperli Kamyonlarla çalışanlarının güvenliğine öncelik vermekteyiz. Bu hususta üretimlerimize özen göstermekte ve kamyon personelinin rahat ve güvenli çalışabilmeleri için gerekli araştırma geliştirmeleri yapmakta üretimlerimize aktarmaktayız.