+90 232 327 43 16
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Elevatörlü Yol Süpürme Aracı

10 Ekim 2017
246 kez görüntülendi
Elevatörlü Yol Süpürme Aracı

Elevatörlü Yol Süpürme Aracı

Elevatörlü yol süpürme makinası; yerdeki kum, taş, mıcır ve diğer materyalleri mekanik sistemlerle kamyon üzerine hızla aktararak çalışır. Böylece kapasite sorunlarını ortadan kaldırarak, kara yolları, sanayi tesisleri, taş ocaklarına direkt çözümler üretmektedir. Kendinden motorludur, hidrolik sisteme sahiptir ve gücünü yardımcı motordan alır. Çöpler paletli konveyör mekanizması vasıtasıyla kamyon kasasına taşınır.

Elevatörlü Yol Süpürme Aracı

Elevatörlü yol süpürme aracı, geniş alanlarda yer alan kum yığınlarını, molozları, tahta parçalarını ve bunun gibi inşaat malzemelerini temizlemek için birebirdir. Ürün bizzat ARES Ekipman tarafından  üretilmiş ve satışa sunulmuş bir makineye ihtiyacınız varsa, elevatörlü yol süpürme aracını tercih edebilir ve bu aracı kullanma şansı elde edebilirsiniz.

Elevatörlü yol süpürme aracı, özellikle belediyelerin kullandığı araçların başında gelmektedir. Oldukça gelişmiş bir sistemi olmakla birlikte, yol süpürme makinesi yardımı ile kolay bir şekilde yolda bulunan atıkları temizleme şansına erişmeniz mümkün olacaktır. Kapasite sorunlarını temelli olarak çözmek, bu aracın sağlamış olduğu en güzel özellikler arasında yer almaktadır. Başta kara yolları olmak üzere pek çok alanda kullanabilen bu aygıt yerden aldığı artıkları doğrudan kamyona doldurmaya yardımcı olmaktadır. Sanayi bölgelerinde de sıkça kullanılan elevatörlü yol süpürme amacı, gelişmiş ülkelerin de favorileri arasında yer almaktadır. Aracın kendisinin bir motoru bulunmakla birlikte oldukça hızlı bir şekilde hareket ettiğini söylemek mümkün olacaktır. Araç Üstü Ekipman Makinenin paletli bir konveyör mekanizması olmakla birlikte, yerden alınan atıklar doğrudan kamyona aktarılmaktadır. Oldukça gelişmiş bir alet olduğundan piyasada yer alan diğer rakiplerine göre çok daha başarılı bir temizleme yapabilme şansına sahiptir. Ares Ekipman sayesinde, hidrolik bir araca sahip olabilir ve oldukça nitelikli bir şekilde kolaylıkla temizleme işlemlerinizi halletme şansına erişebilirsiniz.