+90 232 327 43 16
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Ares Ekipman Hakkında

Ares Makina Ekipman Sanayi ve Tic. Ltd. Şti 1996 yılında kurulmuştur. Aynı zamanda Makina Ekipman Sanayi ve Tic. Ltd. Şti adını alan kuruluşumuz, İzmir fabrikasında; üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.
Faaliyet alanımız Araç Üstü Ekipmanlar üzerinedir..
Ürünlerimiz;
BELEDİYE HİZMET EKİPMANLARI
DAMPERLER
SU TANKERLERİ & ARAZÖZLER
ÇÖP TRANSFER YARI RÖMORKU
HİDROLİFTLER
KONTEYNER YIKAMA ARAÇLARI
DAMPER YARI RÖMORKLARI
TRANSMİKSERLER
KATLANIR VİNÇLER
TELESKOPİK VİNÇLER
HİDROLİK SIKIŞTIRMALI ÇÖP KASALARI
VİDANJÖRLER
KOMBİNE KANAL AÇMA

Ares Makina, ürünleri için etkin satış sonrasında hizmet vermektedir. Tüm üretimlerimiz 1 yıl süreyle garanti kapsamındadır, aynı zamanda tüm üretimlerimiz için en az 10 yıl süreyle yedek parça desteği sağlanmaktadır. Garanti belgesi, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından onaylıdır.
Araç üstü ekipman üretici hizmet faaliyetlerinde sözleşme-sipariş şartlarını, geçerli ulusal ve uluslar arası standartları ve kuralları karşılamayı amaç edinmiştir.
Ürünlerimiz bugüne kadar İtalya, İspanya, Romanya, Portekiz, İngiltere, Bulgaristan, Irak, daha birçok ülkeye ihraç edilmiştir.
İzmir Tesisimizde ISO 9001-2000 ve CE kalite standartlarında, alanında her biri uzman personeliyle üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.
Belediyelerimiz, değerli halkımızın hizmetinde, güvenilir, çevre dostu, üstün hizmet anlayışına dayalı faaliyet göstermekle yükümlüdürler.
Bizim güvenilir üretimlerimiz, belediyelerimizin bu hizmeti halkımıza ulaştırdığı andaki kaliteyi yükseltmek amacıyla dizayn ve tasarım edilmiştir.

Misyonumuz

  • Kaliteli Malzeme
  • İşinde Uzman Personeller
  • Her Daim Araştırma/Geliştirme
  • Kaliteli Üretimler.

Vizyonumuz

Yurt içinde ve yurt dışında tamamen yerli sermaye ile tamamen yerli üretimler yaparak, firmamızın ismini tüm dünyaya duyurmak ve globalleşen dünyada ticari bir isim olarak bilinir hale gelmek, güvenin simgelerinden bir kuruluş olmak.

Firma Tarihçesi

2006 yılından bu yana, yerli ve yabancı bir çok kurumsal ve özel sektöre yüzlerce araç üstü ekipman üretimi yaptık. Dönüp arkaya baktığımızda, hep bir teşekkür hep bir memnuniyet duyduk.

Web Sitenizden herhangi bir ürünü beğendik, Nasıl Sipariş edeceğiz
İletişim bölmümüzde 7 gün 24 Saat açık ve aktif olan telefon numaralarımız ve mail adreslerimiz mevcuttur.
Özel bir ürün istiyoruz 3 boyutlu çizim yapıp fiyat çıkarabiliyormusunuz?
Elbette, Konusunda uzman grafikerlerimiz tarafından ve firmamızda aktif çalışan makine mühendislerimizle gerekli AR-GE çalışması yapılır, uygun bir proje çıkartabiliriz.

Ares Ekipman “Güvenle Yollarda..”