+90 232 327 43 16
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hidrolift (Çift Kollu Kaldırıcı)

19 Eylül 2017
356 kez görüntülendi
Hidrolift (Çift Kollu Kaldırıcı)

Hidrolift (Çift Kollu Kaldırıcı)

Çift kollu kaldırıcı, DIN normlarına uygun konteynırları platformuna kaldırıp yükleyerek istenen yere taşımak ve devirerek boşaltma amacıyla tasarlanmıştır.

Hidrolift üst yapısı, 2 adet kaldırma kolu, arka denge ayakları, hidrolik sistem, devirme kancası, hidrolik emniyet ekipmanları ve platformdan oluşmaktadır.

Türkiye’nin en büyük firmalarından birisi olan Ares Araç Üstü Ekipman, ülkemizde 2006 yılından beri çalışmalar yürütmektedir. 4 kişilik başlamış olan ekip, günümüzde 15 kişiye kadar ulaşan deneyimli bir ekip halini almıştır. Ares Araç Üstü Ekipman İzmir‘de, çeşitli araç ve ekipman sistemleri üretimini gerçekleştiren ve bunları hem yurt içinde hem de yurt dışında satan firmalardan birisi olarak bilinmektedir.

Ares tarafından üretilen birçok araç ve araç üstü ekipman bulunmaktadır. Taşıma sistemleri açısından bir araca ihtiyacınız varsa, kullanabileceğiniz ürünlerden birisi de Hidrolift olarak karşımıza çıkmaktadır. Hidrolift diğer bir deyişle çift kollu kaldırıcı olarak da yorumlanabilmektedir. İnşaat sektörlerinde ya da taşınması zor olan nesnelerin iletilmesinde çok önemli bir rolü bulunmaktadır.

Çift kollu kaldırıcılar, oldukça sağlam olarak üretilen araç grubu içerisinde yer almaktadır. Ağır ve taşınması zor nesnelerin, inşaat ya da sanayi alanları içerisinde taşınması, ya da bir kaldıraç yardımı görmesi için hidroliftler üretilmektedir. Ares tarafından üretilen Hidrolift araçlar, her yıl hem yurt içinde hem de yurt dışında çok sayıda müşteriye satılır. Aracın iki adet kaldırma kolu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bir devirme kancası da bulunmaktadır. Araçta bulunan kişilerin can güvenliğini ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla hidrolik ekipmanları bulunur. Aracın kendi için emniyet araçları da bulunmaktadır. Sipariş edebilirsiniz. Hidrolift, yapısı itibari ile incelendiğinde, oldukça dikkatli bir şekilde üretilmiştir.