+90 232 327 43 16
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Araçları

19 Eylül 2017
407 kez görüntülendi
Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Araçları

Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Araçları

 

Hidrolik Sıkıştırmalı çöp aracı, Ares Araç Üstü Ekipman Şirketi tarafından satışa sunulan araçların başında gelmektedir. Çöp boşaltma konusunda firmanıza ya da kişisel şirketinize yardımcı olacak bir araç almayı düşünüyorsanız; siz de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Hidrolik sıkıştırmalı çöp aracı, tahliye perdesi başta olmak üzere, geniş gövdeli bir çöp aracı, geniş bir yükleme haznesi ve konteyner kaldırma aracına sahiptir. Bunun yanı sıra aracın sahip olduğu niteliklerden birisi de hidrolik yağ pompası olarak dikkat çekmektedir. Hidrolik donanım, oldukça etkilidir. Firmamız tarafından özenli bir çalışma ile hazırlanmış olan bu araç, konu ile alakalı birçok yönetmeliğe de uygundur.

Bunun yanı sıra, 1501+A2 standartlarına uygun olan bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır. Ürün, her türlü yol şartında kullanıma uygundur. Gayet geniş bir haznesinin bulunması, çok basit bir şekilde gövdenin içerisine daha fazla çöpün boşaltılmasına imkan sağlamaktadır. Bir çöp aracına ihtiyacınız bulunuyorsa, ancak sizin ihtiyaçlarınız için en doğru aracın hangisi olduğuna karar veremediyseniz, Hidrolik sıkıştırmalı çöp aracı elde etmeniz mümkündür.

Şase üzerine yerleştirilen gövdenin boyutlarının 5 metreküp ve 26 metreküp civarında olduğu bilgisi de paylaşılan detaylar arasındadır. Hidrolik aracın, bütün donanımları detaylı bir şekilde incelenmiş ve araç daha sonra üstün mühendislik teknolojileri ile geliştirilmiştir. Avrupa standartlarına uygun; uzun süre kullanabileceğiniz bu aracı siz de firmamız aracılığı ile temin edebileceğinizi unutmayın.