+90 232 327 43 16
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hidrolik Merdivenli İtfaiye

15 Eylül 2017
318 kez görüntülendi
Hidrolik Merdivenli İtfaiye

Hidrolik Merdivenli İtfaiye

Firma olarak 2006 yılından beri sektörde Hidrolik Merdivenli İtfaiye Araçları Üretimi yapmaktayız.

 

Yüksek noktalarda yangınla mücadele, kurtarma ve hızlı tahliye yapmaya olanak sağlar.

Yüksek yerden, alternatif bir aşağıya iniş merdiveni, geçit vermeyen bir yerden geçiş köprüsü olduğu gibi, pek çok kurtarma faaliyetinde kullanılabilir. Yüksek mukavemetli alaşımlı çelik profil malzeme kullanılarak merdiven imalatı yapılır.

Hidrolik Merdivenli İtfaiye, 12, 18, 20, 24, 28, 32 m. standart  yüksekliğe erişen araç üretimleri mevcuttur.

Öngörülen aracın taşıma kapasitesine uygun olarak, yangın pompası, su ve köpük deposu ile donatılmış hidrolik merdivenli arazöz modelleri imal edilmektedir. Ayrıca; çatı yangınları, katta meydana gelen yangınlar gibi yerden yüksek olaylarda, personel yardımı ile yapılan müdahalelere yardımcı olmaktadır.

Ares Araç Üstü Ekipman 10 yılı aşkın bir süredir itfaiye araçları üretimi yapan bir firma olarak bilinmektedir. Bu alanda oldukça tecrübeli olan firmamız, son derece donanımlı çok sayıda mühendis ile beraber çalışmaktadır. Hidrolik merdivenli itfaiye ihtiyacınız varsa, Ares Ekipman ile iletişime geçerek siz de bu araca sahip olabilirsiniz.

2006 yılından beri sektörde faaliyet gösteriyor ve bu konuda elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan araçlarımız, piyasada da oldukça tercih edilen araçlar arasında yerini alıyor. Firma, hem yurt içinde hem de yurt dışına ürün gönderimi sağlamaktadır. Bu yüzden Ares Ekipman’ın geniş bir ürün yelpazesi olduğunu söylemek mümkün olacaktır. İtfaiye araçları üretiminden; çevre temizlik araçlarına; aklınıza gelebilecek pek çok alanda ürün çeşitliliği sunmaktadır. Bunun yanı sıra itfaiye araçları için yedek parça üretimi de gerçekleştirmekte; böylece itfaiye aracı olarak hizmet veren firmaların pek çok ihtiyacını karşılamaktadırlar.

Firmamız, satış sonrası da hizmet veren bir firma olduğu için oldukça tercih edilmektedir. Satış sonrasında aklınıza takılan sorulara cevap bulabilmeniz için 7 gün 24 saat firmamız ile iletişim kurmanız mümkün olacaktır. Servisimizin ayrıca 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Dilerseniz 10 yıl yedek parça garanti seçeneğimizden de faydalanmanız mümkündür. Ekibimiz neredeyse her alanda size hizmet sunmak için elinden geleni yapan firmalar arasında bulunmaktadır. Siz de bize ulaşabileceğinizi unutmayın.