+90 232 327 43 16
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kanal Açma Araçları

19 Eylül 2017
341 kez görüntülendi
Kanal Açma Araçları

Kanal Açma ( Kuka ) Araçları

Kanal açma aracı (Kuka), tıkanan kanalizasyon kanallarını basınçlı su etkisi ile açmak üzere üretilir. Araç üzerindeki su tankı; aracın dingil ve azami yük ağırlığı göz önüne bulundurularak imal edilir. Tanktan alınan su yüksek basınç kanal açma hortumu yardımıyla, yüksek basınçlı su pompasıyla foseptik kanalına pompalanır. Ekipmanda bulunan kanal açma ve hortum çıkrıkları, talep edilen uzunluktaki hortumlar ile birlikte hidrolik veya mekanik olarak müşterilerimizin istekleri göz önünde bulundurularak imal edilir.

Üst ekipmanda ayrıca, yıkama amaçlı kullanılabilecek yıkama tabancası da mevcuttur. Su tankları, hidrant veya başka bir araçtan tank dolum vanaları yardımı ile ve tank üzerindeki menhol kapağından doldurulur. Ekipmanlarımız, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda dizayn edilip, ihtiyaçlarının karşılandığı en uygun şekilde ve en yüksek kalitede imal edilir.

Kuka, kanalizasyon kanallarını açmak üzerine geliştirilmiş bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır. Oldukça güçlü çelikten sistemi ile tıkanmış kanalizasyon boruları çok kolay bir şekilde açılabilmektedir. Kuka Kanal Açma Aracı üretiminde, tank içerisinde basınçlı su bulundurmaktadır. Üzerinde bulunan su tankı; ağırlık gözetilerek hesaplanmaktadır.

Tankın içerisinde bulunan su yardımı ile kanalizasyonun açılması, çevre temizliği konusunda aktif olan birçok firmanın Ares Ekipman ile çalışmasına olanak sağlamaktadır. Bu açıdan bakıldığı zaman, Ares Araç Üstü Ekipman’ın son derece efektif bir şekilde iş yaptığını söylemek mümkün olacaktır.

Araç içerisinde bir su pompası bulunmaktadır. Su pompası Ares Araç Üstü Ekipman’ın uzun AR-GE çalışmaları sonucunda ortaya çıkarılmış, oldukça uzun süreli kullanılan bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır. Hidrolik olarak kullanabileceğiniz bu sistemde, müşteri ile karşılıklı istişare halinde çalışılmakta ve aygıt buna göre tasarlanmaktadır.

Aracın üst ekipmanı da oldukça işlevsel olacak şekilde tasarlanmıştır. Üst katmanında, bir yıkama tabancası da bulunan araç, oldukça kullanışlıdır. Ekipmanların tamamı müşterilerin arzularına ve ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde geliştirilmektedir. Yüksek kalite sağlanması için uzun zamandır çaba gösteren firmalardan birisi olan firmamız, bu alanda çokça çalışmaktadır. Su tankları başka bir aracın etkisi ile doldurulmaktadır. Bu doldurulma sırasında menhol kapağı kullanılmaktadır. Ekipmanları büyük bir özenle hazırlandığı firmamız, bu konuda çokça çaba harcamaktadır. Çevre temizliği konusunda ayrıca birçok araca sahip olan firmamıza ulaşmak için, siz de arayabilirsiniz.