+90 232 327 43 16
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kar Küreme Araçları

19 Eylül 2017
353 kez görüntülendi
Kar Küreme Araçları

Kar Küreme ve Kar Tuzlama Araçları

Firma olarak 2006 yılından beri sektörde Kar Küreme Araçları Üretimi yapmaktayız.

Kar Küreme Araçları

Kar küreme araçları, kışın kar temizlemek için kullanılan araçlar arasında yer almaktadır. Ares Araç Üstü Ekipman tarafından üretilen araçlarımız, son derece dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Şase gövdeye sahip olan araçların yapımı çelik maddesinden gerçekleşmektedir. Hidrolik bir motoru bulunan ve bu sayede de su bazlı çalışabilen kar küreme araçları, kışın oldukça büyük bir yarar sağlamaktadır.

Bir kar küreme aracına ihtiyaç duyuyorsanız, kaliteli ve uygun fiyatlı bir makine satışı gerçekleştirecek olan firmayla çalışmak istiyorsanız, sizin için Ares Araç Üstü Ekipman’ın sunmuş olduğu ürünleri önerebiliriz.  Kar küreme araçları, temel özellikleri bakımından incelendiğinde, kar temizleme görevi görmektedirler. Tuzlama da bunlardan bir tanesi olarak dikkat çekmektedir.

Kar Küreme Araçları Avantajları

Özellikle kış mevsiminde iklim şartları dolayısı ile kar yüzünden problem yaşayan belde ya da köylerde, kar küreme araçları sıklıkla kullanılan araçlar arasında yer almaktadır. Kar küreme ve tuzlama araçları, karın özellikle araçlara zarar vermemesini sağlamak ve olası bir kazayı engellemek amacıyla kullanılmaktadır. Özellikle yollar, caddeler, viyadükler, köprüler ve otobanlarda kullanılan kar küreme makinesi, kış mevsimlerinin vazgeçilmez bir parçası olarak yorumlanabilir. Hidrolik olarak kullanabileceğiniz ve sizin ihtiyaçlarınıza bağlı olarak ‘U’ şekli vereceğiniz kar küreme makinesi Ares Araç Üstü Ekipman’ın stokları arasında yer almaktadır. Firmamızla iletişime geçerken ürün hakkında bilgi alabilir ve ürüne nasıl sahip olacağınızı öğrenebilirsiniz. Ares Araç Üstü Ekipman size bu konuda yardımcı olacaktır.