+90 232 327 43 16
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kurtarma Aracı

19 Eylül 2017
238 kez görüntülendi
Kurtarma Aracı

Kurtarma Aracı

Kurtarma Aracı

Zaman zaman araçların yolda kaldığını ve bulundukları alandan çıkabilmeleri için bir kurtarma aracına ihtiyaç bulunduğunu söylemek mümkündür. Ares Araç Üstü Ekipman, kurtarma aracı üreten bir firmadır. Yolda kalmış araçlara hizmet vermek aracıyla üretilen kurma aracı, pek çok kişinin yardımına koşan araçlardır. Özellikle kurtarma hizmeti veren şirketler tarafından kiralanan ya da satın alınan bu araçların birçok özelliği bulunmaktadır. Yolda kalmış, ya da çeşitli sebeplerle ilerlemeye devam edemeyen araçların bulundukları yerden alınarak araçların çekildiği alana götürülmelerini sağlamak, kurtarma aracı sayesinde mümkündür.

Ares Ekipman Kurtarma Aracı Özellikleri

Aracın yüksek bir kapasiteye sahip olması, oldukça yararlıdır. Engebeli yollar için tasarlanmış olan bu araç; halat ve yüksek kapasiteye sahip bir vince de sahiptir. Bunun yanı sıra aracın gerekli nitelikleri sağlaması için birçok ekipman da daha sonra eklenebilmektedir. Aracın tam donanımına kavuşması için istinat ayakları 2 adet olarak tasarlanmıştır.

Kurtarma aracına sahip olmak istiyorsanız, Ares Araç Üstü Ekipman sayesinde kolay bir şekilde aracı satın alabileceğinizi unutmayın. Piyasada bulunan diğer kurtarma araçlarının aksine, firmamız tarafından üretilen makinelerin hepsi büyük bir özen ve AR-GE çalışmaları sonucunda üretilmiştir. Birçok üründe yerli materyaller kullanıldığı için, fiyatların piyasa ile kıyaslandığında daha uygun olduğunu da söylemek mümkün olacaktır. Ares Araç Üstü Ekipman sayesinde, siz de ihtiyacınız olan araca kısa bir süre içerisinde kavuşabilir, kendiniz için uygun makineyi alabilirsiniz.