+90 232 327 43 16
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Low-Bed Treyler

19 Eylül 2017
311 kez görüntülendi
Low-Bed Treyler

Low-Bed Treyler

30 ton – 60 ton arası taşıma kapasitesine sahip low-bed treyler, karayolları yönetmeliğine ve TSE normlarına uygun olarak üretilmektedir. Müşteri taleplerine göre düz veya havuz  tipi üretilebilir. Karayollarında tek başına hareket etmemesi gereken ürünlerin taşınmasında kullanılır.

Nakliye ve lojistik oldukça önemli bir konudur. Karayollarında taşımacılık yapılması pek çok ürün açısından riskli olabilmektedir. Dolayısı ile şehirlerarası ya da uluslararası yollarda taşıma yapılmasında sakıncalı olabilecek ürünler için birçok kanun ya da yönetmelik bulunmaktadır. Karayollarında taşıması yapılan ürünler için uygun taşıma araçları geliştirilmesi de bu konudaki önemli konulardandır. Ares Ekipman da bu alanda çalışmalar yapan ve birçok alandaki araçların; bu araçların ekipmanlarının üretildiği bir firmadır. Low-Bed Treyler, firmamızın ürün stoku arasında yer almaktadır. Karayolları yönetmeliği ve Türk Standartları Enstitüsü tarafından ortaya atılmış olan uyulması zorunlu kanunlar için araç tasarlayan firmamız, müşteri ile karşılıklı anlaşma çerçevesinde araç üretimi yapmaktadır. Low Bed treylerlar da iki şekilde üretilebilecek şekilde karşımıza çıkmaktadır.

Low- Bed treyler üretimi hakkında bilgi almak istiyorsanız, Ares’in 30 ila 60 ton arasında nesne taşıma kapasitesine sahip olan araçlar olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Müşterinin isteği göz önünde bulundurularak low treyler düz bir şekilde ya da inşaat sektöründe sıklıkla gördüğümüz üzere havuz tipinde de üretim gösterebilmektedir. Karayollarında tek başına hareket etmesi yasal olmayan, ya da yasal olan ancak büyük bir tehlike yaratabilen ürünler için mutlaka bu araçların kullanılması gerekmektedir.

Ancak Ares Araç Üstü Ekipman’ın üzerinde çalışma yürüttüğü tek araç Low-bed treyler değildir. Neredeyse her alanda ihtiyacınızı karşılayacak araçlar için firmamız ulaşım sağlamanızı öneririz.