+90 232 327 43 16
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Modern Ambulans

19 Eylül 2017
445 kez görüntülendi
Modern Ambulans

Modern Ambulans

Acil durum ve insani kurtarma araçlarının üretimi, modern ekipman gereksinmelerine göre yapılmaktadır. Ambulans olarak kullanılacak araç içindeki düzenekler ve ekipmanlar, talep edilen vasıflarda üretilir.

Sağlık hizmetlerinin karşılanabilmesi, hastaların hastanelere ya da sağlık merkezlerine hızlı ve etkin bir şekilde nakliyesinin yapılması için ambulanslar kullanılmaktadır. Ambulans üretimi, Ares Araç Üstü Ekipman’ın çalışma alanları arasında yer almaktadır. Hastaların ihtiyaçlarını karşılamak ve kendilerinin hayatlarını kurtarabilmek için özel olarak tasarlanan ambulanslar, bugün birçok hastane ve acil tıp merkezleri tarafından kullanılmaktadır.

Konu insan sağlığı ve hayatı olunca, ambulansların niteliği ve içerisinde bulundurdukları donanım, oldukça önemli olacaktır. Modern ambulans üretimi ve araçların uygun şekilde tasarlanması, sağlık hizmetlerinde oldukça önemlidir.

Ares Ekipman Ambulans Özellikleri

Ares Araç Üstü Ekipman tarafından üretilen ambulanslar bütün sterilizasyon şartlarını sağlamaktadır. Araçları hasta nakliyesine ve araç içerisinde uygulanabilecek ilk yardım tekniklerine uygun olabilmesi için yoğun araştırmalar sonucunda üretilmiştir. Ambulansa ihtiyaç duyan şirketlerin birçoğu, ambulans ihtiyaçlarını bizzat firmamız aracılığı ile karşılamayı tercih etmektedirler. Ares Araç Üstü Ekipman, ambulans üretiminde oldukça başarılıdır. Araç içerisinde sağlık personellerinin hastaya müdahale edebilmeleri için yeterli alanın bulunması, ambulans üretiminde en önemli detaylar arasında yer almaktadır. Bu şartları karşılayan; ambulans içerisinde hasta, sağlık personeli ve hasta yakının hareket imkanına sahip olarak oturmasına imkan sağlayan araçlar, özenle seçilmektedir.

Modern ekipmanlara sahip bir ambulans edinmek istiyorsanız, Ares Ekipman tarafından üretilen ambulanslar bu noktada ihtiyacınızı karşılayacak niteliktedir. Araç içerisine çeşitli düzeneklerin eklenmesi ve aracın geliştirilmesi bizzat firmamız tarafından yapılmaktadır. Üretimde yerli materyaller kullanılmaktadır