+90 232 327 43 16
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Üstten Yüklemeli Çöp Aracı (Monoblok)

19 Eylül 2017
337 kez görüntülendi
Üstten Yüklemeli Çöp Aracı (Monoblok)

Üstten Yüklemeli Çöp Aracı ( Monoblok )

 

Monoblok Çöp Kasası, çöp toplamada hızlı ve ekonomik bir çözümdür. Çevre için modern, temiz ve yenilikçi bir görünüm sağlar. %100 sızdırmazlık özelliğine sahiptir ve normal çöp kasalarında bulunan arka kapak sistemi bu kasada bulunmadığı için diğerlerine oranla daha hafiftir. Monoblok Çöp Kasası, kullanıcısına elle yükleme kolaylığı sunan, açılır arka kapak ve konteyner kaldırma sistemine sahiptir. Daha ekonomiktir ve sistem sadeliğinden dolayı bakımı kolaydır.

Monoblok çöp kasası, Ares Araç Üstü Ekipman’ın üretim gösterdiği, oldukça nitelikli ve sağlam olan bir araçtır. Son derece sızdırmaz olan bu araç, çevre temizliğinde oldukça etkilidir. Günümüzde birçok belediye ya da temizlik firması, bulundukları alanlardaki çöpleri toplayabilmek ve bulundukları aracı temiz bırakabilmek için bu aracı kullanmayı tercih etmektedir. Ares Araç Üstü Ekipman tarafından üretilmiş olan bu araç, pek çok farklı özelliğe sahiptir. %100 sızdırmazlık özelliği gösteren bu araç, oldukça kullanışlıdır.

Bu araçla ilgili en çok sorulan sorulardan bir tanesi de aracın elle yükleme özelliğinin olup olmadığıdır. Monoblok üstten yüklemeli çöp aracı, çok basit bir şekilde el yardımı ile üstten yükleme imkanı sunmaktadır. Bunun dışında sahip olduğu mekanizması sayesinde açılır bir arka kapağa da sahiptir. Aracın kendine has ve en beğenilen özelliklerinden birisi de kendiliğinden bir kaldıraç sistemine sahip olmasıdır. Bu şekilde çok basit bir şekilde konteyner kaldırmak mümkün olacaktır. Sistem oldukça uygun fiyatlı olmakla beraber, üretim basit bir üretim olduğu için, araçla ilgili herhangi arıza çıkması halinde bakımı oldukça kolaydır. Arka kapak sistemi, kaldıraç yüzeyinde bulunmadığı için personellerin taşımasına oldukça uygun bir sistemi bulunmaktadır. Oldukça hafif olan, temizlik faaliyetlerini en kısa sürede halletmenize yardımcı olacak bu çöp aracına sahip olmak istiyorsanız, siz de Monoblok üstten yüklemeli çöp aracına kavuşmanız mümkün olacaktır.