+90 232 327 43 16
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Portatif Merdivenli İtfaiye

19 Eylül 2017
243 kez görüntülendi
Portatif Merdivenli İtfaiye

Portatif Merdivenli İtfaiye

Genel kullanım amaçlı ürettiğimiz portatif merdivenli itfaiye araçları, 1.500 l/dk’dan 4.000 l/dk’ya kadar kapasiteli pompa ile ; su ve köpük tankına sahip, kullanım amacına bağlı olarak kurtarma ve müdahale ekipmanlarını barındıran geniş yelpazeli üretimi yapılan araçlarımızdır.

Şehir içlerinde kısa süreli ve hızlı yangın müdahalelerinde kullanılır. Erişim kolaylığı açısından, portatif merdiven Ares Araç Üstü Ekipman firmamız tarafından tedarik edilir.

Portatif merdivenli itfaiye, Ares Araç Üstü Ekipman’ın yangına müdahale edilmesini sağlamak amacıyla üretmiş olduğu bir araçtır. Oldukça aktif bir şekilde kullanılan ve çokça tercih edilen bu ürün, oldukça dayanıklı bir sistemde üretilmiştir. Aracın yüksek bir kapasitesi bulunmaktadır. Taşınabilir ve çıkartılabilir portatif merdivene sahip olan araç dakikada 1500 litreden 4000 litreye kadar su ya da köpük pompalama imkanına sahiptir. Bu açıdan bakıldığında, yangınlara hızlı ve etkin şekilde müdahale edilmesi için itfaiye personellerine oldukça yardımcı olacak bir araç olduğunu da söylemek mümkün olacaktır.

Araç hem su hem de köpük tankına sahip olması sebebiyle son derece işlevseldir. Bununla beraber, kurtarma ekipmanlarını da içinde barındırmak için oldukça geniş bir alana sahiptir. Müşterinin beklentilerine uygun olarak üretilen; portatif merdivenli itfaiye aracı bugün birçok devlet destekli ya da özel teşebbüslerle kurulan kurtarma merkezleri tarafından kullanılmaktadır. Aracın portatif merdiveni de bizzat Ares Araç Üstü Ekipman tarafından müşteri için temin edilmektedir. Ares müşterinin ihtiyacı olan ürüne kolayca erişim sağlayabilmesi için araç üstü ekipman sistemlerini geliştirilmiştir. Kullanımın rahat olması açısından, Ares Ekipman tarafından müşteriye sunulan bu ürünler, büyük bir özenle yüksek mühendislik teknolojileri kullanılarak üretilmiştir. Özellikle şehir içinde aniden çıkan, hızlı bir şekilde müdahale edilmesi gereken yangınlarda portatif merdivenli itfaiye araçlarının kullanıldığı bilinmektedir. Portatif merdivenli itfaiye üretimine sahip olmak istiyorsanız, siz de bize ulaşın