+90 232 327 43 16
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Şnorkel İtfaiye

19 Eylül 2017
278 kez görüntülendi
Şnorkel İtfaiye

Şnorkel İtfaiye

Şnorkel itfaiye, yüksek noktalarda yangınla mücadele, kurtarma ve hızlı tahliye yapmaya olanak sağlar.

Yüksek yerden, alternatif bir aşağıya iniş merdiveni, geçit vermeyen bir yerden geçiş köprüsü olduğu gibi, pek çok kurtarma faaliyetinde kullanılabilir. Yüksek mukavemetli alaşımlı çelik profil malzeme kullanılarak merdiven imalatı yapılır.

Bomlara monteli alüminyum teleskopik su hattı sayesinde maksimum verim sağlar.

Dünya üzerinde her gün birbirinden farklı sebepler ile yangınlar meydana gelmektedir. Can ve mal sağlığı için meydana gelen bu yangınların bir an önce önlenmesi için piyasaya nitelikli araçlar sürülmelidir. Şnorkel itfaiye de yangınlara hızla müdahale etmek için oluşturulmuş olan bir araçtır. Ares Araç Üstü Ekipman sayesinde siz de yangınlara müdahale etmek için bu aracı kullanabileceğinizi unutmayın. Araç yalnızca yangınla mücadele amacı taşımamaktadır. Şnorkel itfaiye üretimi sayesinde, zehirli dumana maruz kalan ya da yanan alanın çevresinde kalan kişilerin kurtarılması ve bölgenin tahliyesi de bizzat Şnorkel itfaiye aracı tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden bu aracın oldukça özel olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

Şnorkel itfaiye, sayesinde yangın söndürme, yangınla mücadele ve o bölgede bulunan canlıların güvenliği sağlanabilmektedir. Ares Araç Üstü Ekipman sayesinde elde edebileceğiniz bu araç, çelik malzemeler kullanılarak oluşturulmuştur. Bunun yanı sıra sürekli olan geliştirilmekte ve müşterinin ihtiyaçlarına uygun olarak da yenilenebilmektedir.

Ayrıca Ares ekipman tarafından piyasaya sunulan tek araçlar bunlar değildir. Araçta bir aşağıya iniş merdiveni de geçiş köprüsü de kullanılmaktadır. Aracın yapımında birçok alaşım kullanılmış ve en donanımlı araç elde edilmeye çalışılmıştır. Aracın bomları, özenle çalışılan bölgeler arasında bulunmaktadır. Bu sayede teleskopik su hattı, sağlayabileceği en yüksek verimliliğe ulaşmaktadır. Siz de Ares Ekipman sayesinde, oldukça yararlı bu Şnorkel İtfaiye aracını elde edebilirsiniz.