+90 232 327 43 16
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Tankeri / Su Tanker Treyleri

10 Ekim 2017
384 kez görüntülendi
Su Tankeri / Su Tanker Treyleri

Su Tankeri / Su Tanker Treyleri

İçme veya kullanma suyu, süt, yağ gibi sıvıların taşınmasında ve yol yıkama, gerektiğinde de yangın söndürmek amacı ile kullanılan ekipmanlarımızdır. Montajının yapıldığı aracın  kapasitesine uygun olarak farklı kapasitelerde üretilip, genelde 20.000 litreye kadar imalatı yapılmaktadır. Kullanım amacına göre ST-52 veya paslanmaz çelik olarak üretilebilir. Su tankları silindirik, eliptik veya ‘D’ şeklindedir. Su tankı üretiminde tank içine dalgakıranlar yerleştirilir. Araç önüne ve/veya arkasına sulama nozulları konarak yol yıkama görevi görebilir.

Sıvıların bir yerden bir yere taşınması bilindiği gibi oldukça zor bir eylemdir. Sıvı taşımacılığı konusunda faaliyet gösteren firmaların bu alanda başarılı olmalarını sağlamak amacıyla Ares Ekipman olarak çeşitli taşımacılık ürünleri oluşturmaktayız. Üretimini sağladığımız ürünlerin başında çeşitli su tankları geliyor. Başta su olmak üzere; süt, sıvıyağ ya da kullanma suyu gibi günlük hayatımızın her alanında ihtiyacımız olan sıvıların taşımacılığı, bizzat firmamız tarafından oluşturulan araçlar ile sağlanıyor.

Su tankeri, kimi zaman çevre temizliğinde kullanılırken kimi zaman da yangınla mücadelede önemli bir rol oynuyor. Araç, farklı kapasitelerde üretiliyor. Ares Araç Üstü Ekipman tarafından üretilmiş olan su tankerlerinin birçoğu 20 bin litreye kadar sıvı alabilme kapasitesine uygun olarak üretiliyor. Mühendisler tarafından sürekli kontrol altında tutulan ve sürekli olarak geliştirilen araçlar, müşterinin isteğine bağlı olarak zaman zaman farklı montajlara da söz konusu olabiliyor. Ares Araç Üstü Ekipman’ın üretmiş olduğu su tankerlerinin modeli genellikle ST-52 olarak dikkat çekiyor. Bununla beraber tanklar 3 farklı şekilde üretilebiliyor. Müşterinin isteğine bağlı olarak eliptik, D harfli şekilli ya da en çok karşımıza çıkan şekli ile silindirik olan üretilebilen bu araçlar, aynı zamanda tankın içinde bir dalga kıran özelliğine de sahip olarak dikkat çekiyor. Şehir içinde kullanılacak yol yıkama çalışmalarında silindirik tankerler oldukça önemli bir yer kaplıyor. Su tankeri imalatı için siz de Ares Ekipman’a başvurabilirsiniz.