+90 232 327 43 16
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Traktör Arkası Yol Süpürme Aracı

19 Eylül 2017
382 kez görüntülendi
Traktör Arkası Yol Süpürme Aracı

Traktör Arkası Yol Süpürme Aracı

Traktör arkası yol süpürme aracı, ülkemizde çevre temizliği sırasında oldukça kullanılan aygıtlardan birisi olarak dikkat çekmektedir. Traktöre iletilen bir panel yardımı ile tüm traktörü kontrol etmek her zamankinden oldukça kolay olacaktır.

Traktör 35 HP gücünde olmakla birlikte, süpürge sistemini de bu şekilde rahatlıkla çekebilmektedir. Yol süpürme aracı, hidrolik bir sistem çerçevesinde çalışmaktadır. Süpürme işlemi yaklaşık 3 fırça yardımı ile çalışmaktadır. Ares Araç Üstü Ekipman’ın üretimini gerçekleştirmiş olduğu bu süpürge makineleri, neredeyse dünya üzerinde bulunan her türlü traktörde kullanılabilmektedir.

Traktör yardımı ile yol temizlemek istiyorsanız ve bunun için güçlü bir sisteme ihtiyacınız bulunuyorsa, Ares Araç Üstü Ekipman size bu konuda yardımcı olacak birçok ekipman sunmaktadır.

Bununla beraber, fırçaların istenildiği konuma göre ayarlanabilmesi oldukça önemlidir. Süpürge genişliğinin istediğiniz seviyeye oranla ayarlanabilmesi, bu alanda size yardımcı olacak detaylar arasında yer almaktadır. Böylelikle süpüreceğiniz alanın genişliğine bağlı olarak siz de sistemi en başından açabilir ya da kapatabilirsiniz. Büyük çöpleri haznesinde toplama imkanı bulan bu ekipman, satın alan müşteriler tarafından oldukça beğenilmektedir. Su tankına, su yerine diğer kimyasallar kullanılarak ilaçlama gerçekleştirmek de mümkün olacaktır. Kısaca, bu aletin süpürme işlemlerini hızlı bir şekilde halletiğini söylemek mümkün olacaktır. Traktörle çekilebilmesi, daha geniş alanlarda temizlik ya da ilaçlama işlemlerini gerçekleştirmek için oldukça büyük bir yarara sahiptir.