+90 232 327 43 16
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
19 Eylül 2017
275 kez görüntülendi
Transmikser

Transmikser

 

Transmikser; Ares Araç Üstü Ekipman tarafından üretilen, inşaatlarda kullanılan büyük makine grupları içerisinde yer almaktadır. Büyük şantiyelerde ya da çeşitli inşaat gruplarında transmikser kullanımı oldukça önemlidir. Betonu sıvı bir şekilde taşımanıza imkan sağlayan bu araç, bugün inşaatların temel malzemesinin nakliyesinde önemli bir görev oynamaktadır. Betonun kimyasal özelliklerini kaybetmemesi ve sıvı halde olduğu gibi taşınabilmesi transmikserin kullanım alanını oluşturmaktadır.

Ares Araç Üstü Ekipman, üstün mühendislik teknolojileri kullanarak uzun araştırmalar ve AR-GE çalışmaları sonucu transmikserler üretmeyi başarmıştır. Üretilen transmikserler, son derece kaliteli ve müşterinin beklentilerini karşılayacak niteliktedir. Bu sebeple birçok inşaat firması Ares Araç Üstü Ekipman ile beraber çalışmakta ve ürünlerimizi kullanmaktan son derece memnun olduğunu belirtmektedirler.

Transmikser Özellikleri

Ares Araç Üstü Ekipman’ın son mühendislik teknolojileri kullanılarak üretilmiş araçlarından olan transmikser, şantiyelerdeki döküm alanlarına beton taşımak amacıyla birçok niteliği sağlamak koşulu ile üretilmiş bir üründür. Betonun sıvı halde kalması; sıcaklık ve yol şartlarına bağlı olarak yoğunluk özelliğini koruması ayrıca topaklanma yapmaması bu noktada çok önemli olacaktır.

Mikser grubu 8 ila 12 metreküp arasında üretilmiş olup aracın bakımlarını yapmak da tahmin ettiğinizden çok daha kolaydır. Ürün, piyasa ile kıyaslandığında fiyatı yüksek bir ürün olsa da uzun süre kullanma imkanı sunması sebebiyle Ares Araç Üstü Ekipman’ın en çok tercih edilen inşaat grubu ürünleri arasında yer almaktadır. Siz de firmamızla iletişime geçerek ürünü satın alabilirsiniz.