+90 232 327 43 16
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Vinçli Kasa

19 Eylül 2017
282 kez görüntülendi
Vinçli Kasa

Vinçli Kasa

Özellikle nakliye firmalarının kullanma konusunda tercih ettiği makinelerden birisi olan vinçli kasa, büyük materyalleri kaldırmak için idealdir. Sistematik bakımından materyalleri kaldırma ve indirme özelliğine sahip olan vinçli kasada araç stabilizasyon özelliği bulunmaktadır.

Ares Ekipman Vinçli Kasa Özellikleri

Ares Araç Üstü Ekipman tarafından üretilen vinçli kasa, son derece gelişmiş şartlar altında üretilmiştir. Araç arkasının kasa özelliğini merak edenler için bu malzemenin ST52 olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Hızlı bir şekilde kaldırma kuvvetinden yararlanarak yükleri indirmenize ve kaldırmanıza yardımcı olacak bu araca sahip olmak istiyorsanız, siz de Ares Araç Üstü Ekipman tarafından bu makineyi kullanma şansına erişebilirsiniz.

Vinçli kasa isminden de anlaşabileceği gibi bir araç arkasında yer almaktadır. Hidrolik bir vinç olması sayesinde çok kolay bir şekilde nakliye işlemlerini yapabilmenize imkan sağlamaktadır. Bununla beraber inşaat ve buna benzer alanlarda da vinçli kasanın kullanıldığını bilmekteyiz. Yük indirip kaldırmak için uzun süre kullanabileceğiniz; kaliteli bir firma tarafından üretilmiş bir vinç kasasına ihtiyaç duyuyorsanız Ares Araç Üstü Ekipman ile çalışmanızı önermekteyiz. Kasa üzerine almış olduğu yükleri kaldıraçlı yapısı sayesinde hızla indirip kaldıran bu araç, insan gücü kullanımını minimuma indiren yegane araçlar arasında bulunmaktadır. Ares Araç Üstü Ekipman’ın stokları arasında yer alan bu makineyi alarak siz de taşıma işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Firmamıza başvurarak, siz de makineler hakkında detaylı bilgi edinme şansına sahip olun.