+90 232 327 43 16
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yol Süpürme Aracı

19 Eylül 2017
397 kez görüntülendi
Yol Süpürme Aracı

Yol Süpürme Aracı

Ares Ekipman’ın en çok tercih edilen araçlarından birisi olan ‘Yol süpürme aracı’ son zamanlarda oldukça popüler olmuştur. Uzun yıllardır sektörde hizmet veren bir firma olması sebebiyle, Ares Araç Üstü Ekipman‘ın bu alanda geliştirilmiş birçok aracının bulunduğu bilinmektedir.

Yol süpürme aracı, isminden de kolaylıkla anlaşabileceği gibi, çevre temizliği sırasında kullanılan araçlardan birisidir. Belediye ekipleri tarafından da çokça tercih edilen bu ekipman, birçok gelişmiş özelliğe sahiptir. Ares Araç Üstü Ekipman olarak bu alanda uzun senelerdir faaliyet gösteriyor ve aynı zamanda ürünlerimizin hepsini son kalite yapmaya çalışıyoruz. Üretimlerimizin CNC teknolojisinden olduğunu da söylemek mümkün.

Nitelikli ve çevre temizliğinde size yardım edecek bir araç bulmak istiyorsanız, siz de kolay bir şekilde bu araca sahip olma şansını elde edebilirsiniz. Bu makinenin gücü de sürekli olarak yenilenmekle birlikte, fırçaların dönüş hızını da tek başınıza ayarlamanız mümkün olacaktır. Yol süpürme araçları özelikle gece yarısı ya da sabahın erken saatlerinde iş başı yapmış olduklarından ötürü burada belirli detaylar oldukça önemlidir.

Ares Araç Üstü Ekipman, bu alanda başarı gösterebilmek için sessiz çalışan araçlar yapmaya imkan sağlamaktadır. Mümkün olduğunca az ses çıkaran makineler üretilmiştir. Bununla beraber Ares makine imalatında genellikle Türkiye’de kullanılan materyaller kullanmıştır. Bununla beraber yol süpürme aracı, hidrolik gelişen araçlardan biri olarak dikkat çekmektedir. Makine yağı su makinesinin içerisinde bulunmaktadır.