Ağu 09 2019

Araç Üstü Katlanır Bomlu Vinçler

Kaldırma kuvveti konusunda üst düzey standartlarda üretilen araç üstü katlanır bomlu vinçler sayesinde 150 tona kadar çeşitli ağırlıkları kaldırabilirsiniz. Kullanım açısından oldukça büyük avantajlar sağlayan bomlu vinçler ile araç taşıma, kaldırma ve boşaltma işlemleri çok kısa zamanda sağlanıyor. İnsan gücünün mümkün olmadığı zamanlarda ilk tercih edilen iş araçları olarak tanımlanan vinçler kusursuz performans sağlayan yapıda üretilmiştir. Tüm üretim aşamaları garanti kapsamında profesyonel teknik mühendisler tarafından gerçekleşir. Müşteri isteklerine uygun olarak üretilen bomlu vinçleri istenilen özelliklere uygun olarak ve farklı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Araç üstünde bulunan vinçler hem uzunluk olarak hemde ağırlık olarak farklı modellere sahiptir.

Araç Üstü Katlanır Bomlu Vinçler Özellikleri Nelerdir?

Günümüzde inşaat sektöründe büyük önem taşıyan araç katlanır bomlu vinçler ile birlikte kaliteli bir çalışma elde edilir. Yüksek tonaj taşıma kapasitesine sahip olmasından dolayı çok tercih edilen başarılı iş araçları olarak öne çıkıyor. Oto kurtarma, çekme, yükleme, boşaltma ve hurdacılık sektöründe yine öncü faaliyet gösteren başarılı araçlardır. Teknik mühendisler tarafından üretilen bomlu vinçler araç üstü olmasından dolayı birçok çeşite ve içeriğe sahiptir. Tercih edilen sektöre ve çalışma ön planda tutularak seçim yapılması doğru olacaktır. Çözüm odaklı çalışan bomlu vinçler katlanır sisteme sahip olmasından dolayı az yer kaplayan sistemden oluşur. Teknik özellikleri ve aksesuarları 1.sınıf malzemelerden üretilmiş iş araçları olarak karşımıza çıkar.

Araç Üstü Katlanır Bomlu Vinçler Avantajları

Araç üzerinden katlanan bomlu vinçler birçok alanda ve sektörde avantaj sağlıyor. Hızlı çalışmayı amaçlayan bir sisteme sahip olan iş araçları kusursuz kalitede hizmet sunan nitelikli araçlardır. Araç üstü katlanır bomlu vinçler üst düzey standartlara uygun olarak tasarlanmış modellerdir. Yüksek tonaj taşıma kapasitesine sahip olmasından dolayı taşıma, boşaltma ve kaldırma işlemlerini hızlı yürütür. Teknik operatör belgesine sahip eğitimli kişiler tarafından kullanılan araçlar güvenlikli ve emniyetli çerçevede çalışır. Firmamız tarafından sizlere en uygun koşullarla birlikte doğru çözüme sahip araçlar ve ekipmanlar sunulur. Ayrıntılı bilgi ve tüm detaylı konuları bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz.