Sliobas
Ağu 09 2019

Silobas Dorseleri

Silobas Dorseleri

Taşımacılık sektöründe çok önemli bir yere sahip olan silobas dorseleri  birçok alanda kullanıma uygun araçlardır. Ana yapısı yüksek çelikten üretilen dorseler zor şartlarda yük taşıyan ve olumsuz arazi koşullarına uygun olarak tasarlanmış modellerdir. Yüksek tonaj taşıma kapasitesine sahip olan dorseler kullanım alanları çok geniş yelpazeye sahiptir. Mühendisler tarafından özel imal edilen iş araçları tüm ihtiyaçları karşılayan ve müşteri istekleri doğrultusunda hizmet veren araçlardır. Toz çimento, un malzemesi, tahıl, kalsit ve silis kumu gibi birçok malzemeyi taşıyan özel yapım araçlardır. Üretim aşamaları malzeme kalitesi kontrolü yapılarak mühendisler tarafından farklı boyutlara sahip üretimi yapılan araçlardır.

Silobas Dorseleri Özellikleri Nelerdir?

Toz çimento ve kum şeklinde olan malzemeleri taşımak için üst düzey standartlarda üretilen silobas dorseleri birçok alanda ve arazi koşullarında kullanıma uygun araçlardır. Büyüklüğü isteğe göre müşteri isteklerine değişkenlik gösterebilir. İstediğiniz ölçülerde ve istenilen çeşitlerde tasarlanarak sizlere kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda sunulur. Üretimi ve tasarımı estetik bir görünüm kazandıran araçlar halinde satışa sunulur. Silobas dorseler özel saç ve çelik malzemeden üretilmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte günümüzde yeni özelliklere sahip iş araçları üretiliyor. İnşaat sektöründe birçok alanda hızlı ve profesyonel şeklide hizmet sağlar. Tüm çalışma detayları ve aşamaları teknik mühendislerimiz tarafından kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanıyor.

Silobas Dorseleri Fiyatları

Firmamız tarafından üretilen silobas dorseleri kullanım alanları açısından oldukça büyük önem taşıyor. Özellikle inşaat sektöründe ve birçok alanda vazgeçilmez bir taşıma aracı olarak öne çıkmaktadır. Silobas dorseleri fiyatları istenilen özelliklere uygun olarak imal edilmesinin ardından sizlere sunulur. Uygun fiyat garantisi ile hizmet veren firmamız üstün kaliteli araçları ile işlemlerinizi hızlı ve profesyonel şeklide yapmanızı sağlıyor. Firmamız müşteri memnuniyetini esas alarak ihtiyacınıza yönelik tasarımları imal ederek siz değerli müşterilerimiz için üretiyor. İşlem öncesi ve sonrasında yedek parça tedariğini sağlıyoruz. Ayrıntılı bilgi ve tüm detaylı konularda destek almak için bizlere iletişim hatlarımızdan ulaşabilirsiniz. Tüm lojistik ve taşıma konularında çözüm odaklı çalışan silobas dorseleri iş  araçlarımızla hizmet veriyoruz.