Ağu 09 2019

Büyük Araç Kurtarıcı Araçları

Hayatın her alanında yoksa seyir halinde giderken anlamadığınız bir durumdan dolayı veya hava koşullarına bağlı olarak yolda arıza durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durumdan profesyonel şekilde sizlere ilk yardım eden büyük araç kurtarıcı araçları sayesinde yolda kalmış tüm büyük ve ağır araçların kurtarılmasını sağlıyor. Yolda buzlanma kar yağışı nedeniyle tır ve kamyon gibi büyük araçların yolda kalması olumsuz durumlara ve trafiğin aksamasına yol açar. Bu durumu ortadan kaldıran ve kısa zamanda problemleri çözüme ulaştıran bir yapıda üretilen büyük kurtarma araçları çekici ve kurtarma yol yardım sektöründe büyük önem taşıyan araçlardır.

Büyük Araç Kurtarıcı Araçları Özellikleri Nelerdir?

Ülkemizde ve dünyada her gün binlerce kaza ve yolda kalma forumları meydana gelmektedir. Bu olumsuz durumlar daha büyük kazalara ve trafiği aksatma durumları yaşanmadan büyük araç kurtarıcı araçları yolda kalmayı engeller. 20 ton ve 30 ton hidrolik vinç araç üretimi sayesinde tüm işlemler hızlıca profesyonel şekilde yapılıyor. 60 mt halat boyu sayesinde çekim gücü yükselen bir donanıma sahip oluyor. Firmamız donanımlı ekipler ve teknik mühendisler tarafından üretilen büyük araç kurtarıcı araçlarını sizler için ekstra istenilen tüm özellikler göz önünde bulundurularak üretim yapılıyor. Tüm aşamaları garanti kapsamında profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda müşterilere 1.sınıf malzeme kullanılarak veriliyor. Firmamız müşteri memnuniyetini esas alarak tüm araçları güvenlikli ve emniyetli bir performans sunan şekilde üretir. Gösterdiği üstün başarı performansı sayesinde kusursuz sonuçlara ulaşan bir kurtarma aracına sahip olursunuz.

Güvenilir Hizmet Sınırsız Ulaşım Ağı

Firmamız geçmişten günümüze yenilikçi tasarım makinaları ile ürettiği büyük araç kurtarıcı araçları ile sizlere eşşiz hizmet ayrıcalığını yaşatıyor. Sunulan tüm hizmet ve fiyatlar doğrultusunda güvenlikli tasarımı sayesinde kullanıcıyı memnun ediyor. İstediğiniz tüm özellikler istenilen alana mühendisler tarafından doğru tekniklerle ilave edilmektedir. Tercih edilen aracın tüm bakımları eksiksiz olarak düzenlenmesi tecrübeli ve donanımlı ekipler tarafından yapılır. Kullanılan tüm malzemeler özel donanımlı şekilde gerçekleştirir. Sektöründe öncü faaliyet gösteren firmamız siz değerli müşterilerimize avantajlı fırsatlar eşliğinde hizmet sunuyor. Özel tasarımın ve son sistem araçların  adresi firmanızdan tüm büyük ve ağır araçların kurtarılmasını sağlayan kurtarıcı araç çekici vasıtaları için bizlere iletişim hatlarımızdan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.