Ağu 09 2019

Hidrolift (Skiploder) Araçları

Ülkemizde çevre temizlik araçları olarak tanınan hidrolift (skiploder) araçları üstün başarı performansı gösteren özellikte araçlardır. Kanca yardımıyla konteyner veya daha ağır yükleri kaldırma gücüne sahiptir. Kanca ile kaldırılan yükler istenen yerden kaldırılarak istenilen alana kısa zamanda boşaltma görevi yapar. Üst kısmı iki kaldırma kolu şeklinde tasarlanmış bir iş makinası türüdür. Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan bu araçlar birçok alanda ve sektörde kusursuz bir fayda sağlar. Hem yurt içinde ve yurt dışında kullanılan ve talep gören başarılı araçlardır. Oldukça sağlam ve dayanıklı üretilen bu araçlar sanayi, inşaat ve kurumlarda yoğun olarak kullanılıyor.

Hidrolift (Skiploder) Araçların Özellikleri Nelerdir?

İş makinası olarak karşımıza çıkan hidrolift (skiploder) araçları birçok alanda ve sektörde talep edilen bir araçtır. Sağladığı üst düzey performans hizmeti kullanıcıyı memnun eder. Bu araçları herkes kullanamaz, kullanan kişinin iş makinası operatör belgesine sahip eğitimli kişiler olması gerekir. Çöp konteyneri gibi ağır sanayi makinalarını ve inşaat malzemelerini kaldırma gücüne sahiptir. Kanca ile kaldırılan yükler istenen güvenli bölgeye çok rahat ulaşımı sağlanır. Yapısı ve tasarımı tamamen 1.sınıf üretime sahiptir. Bulunduğu alanda fark yaratan çözümler sunan hidrolift skiploder araçları 2 adet kaldırma kolu, arka kısmında denge ayakları bulunuyor. Hidrolik sistem bulunan araçta devirme kancası ve tüm güvenlik ekipmanları bulunuyor. İstenilen tüm ağırı yükleri ve çöp konteyneri gibi ağır yükleri hızlı bir şekilde taşıyarak platformuna alır. İnşaat sektöründe çok önemli bir rol oynayan iş araçları ağır nesneleri bir yerden farklı bir yere taşınmasını sağlar.

Kaliteli Ve Güvenilir Hizmet Ayrıcalığını Yaşayın

Firmamız geçmişten günümüze gelişen teknolojiye ve dijital çağa ayak uyduran bir firma olarak çalışma yapar. Tüm aşamalar hızlı ve profesyonel şeklide ilerler, sizlere kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda 1.sınıf iş makinaları ve araçları ile hizmet veriyoruz. Ekiplerimiz iş sağlığı ve güvenliği açısından tüm işlemlerinizi garanti kapsamında gerçekleştirir. Tercih edilen iş araçlarının tasarımı ve modern dizaynı firmamızın garanti kapsamındadır. Uzun ömürlü olan hidrolift (skiploder) araçları ile farkı yaşayın.