Ağu 09 2019

Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Araçları

Ülkemizde temizliğe önem veren belediyelerimizin en çok tercih ettiği ve talep gösterdiği ürünlerin başında geliyor. Hidrolik sıkıştırmalı çöp araçları günümüzde modern şehir planlamasında kullanılan ve tüm sokak cadde üzerinde bulunan çöpleri temizleyerek o bölgede yaşayan kişilere kusursuz konforlu ve temiz bir alan bırakır. Büyük çöp taşıma hazinesine sahip çöp makinaları birçok alanda kusursuz hizmet performansı gösteren iş araçları olarak görev yapar. Çöpü sıkıştırma sayesinde çöp oranını azaltan bir tasarıma sahiptir. Sıkıştırma teknolojisine sahip çöp araçları istenilen özelliklere göre farklı şekilde imalat yapılabilir. Çöp toplama aracı olarak yaşama alanlarına değer katan tasarımlar modern yapıya uygun olarak üretilmiştir. Uzun ömürlü ve dayanıklı iş araçları garanti kapsamında profesyonel hizmet sunar.

Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Araçları Özellikleri Nelerdir?

Günümüzde tüm sokak ve caddelerdeki çöp konteynerleri çöp hazinesine sıkıştırma tekniği ile boşaltıp çöp oranını ve araçtaki ağırlığı azaltarak daha çok çöp toplama ve kullanışlı bir performans sergileyen iş araçlarıdır. Hidrolik sıkıştırmalı çöp araçları özelliklerinde projektör, otomatik yükleme işlemi, bisiklet bariyer kısımları, ikaz lamba ürünü, arka basamak ve el tutma yerleri, kamera özelliği, tüm konteyner tiplerini kaldırma sistemi, otomatik yağlama özelliği, kablolu konteyner kaldırma sistemi ve hardox hazne özelliklerine sahip iş araçları olarak görev yapar. Sunmuş olduğu performans ve özellikler sayesinde istenilen ihtiyaçları karşılayan bir tasarıma sahiptir.

Yüksek Sıkıştırma Kapasitesi İle Mükemmel Sonuçlar

Hidrolik sıkıştırmalı çöp araçları günümüzde tüm dünyada ve ülkemizde en çok tercih edilen iş araçlarıdır. Sunmuş olduğu özellikleri ve hizmeti çok önemli olanaklara sahiptir. Geçmişten gelen deneyimli kadromuzla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapasitede donanımlı iş araçları üretiyoruz. Uzun ömürlü ve dayanıklı iş araçları garanti kapsamında sizlere en uygun koşullarla avantajlı fırsatlar eşliğinde sunuluyor. Firmamız tarafından müşterileri memnuniyeti esas alınarak işlemler yapılıyor. Fiyat performans açısından üst düzey bir hizmet gösterir. Ayrıntılı bilgi ve diğer işlemler için firmamıza ulaşarak teknik destek alabilirsiniz. Teknolojinin son model araçlarıyla sunmuş olduğumuz hizmet ve fiyatlar doğrultusunda sizlere hizmet ağlıyoruz.