Ağu 09 2019

HookLift Araçları

HookLift araç tanımı  kamyon şeklinde tasarlanmış üst yapısı özel olarak üretilen taşıma konteyner şeklinde tasarlanmış taşıma amaçlı kullanılan araçlardır. HookLift araçları yüklemek istediği ürünü yükleyip kaldırma görevini üstlenen bir iş makinası olarak kullanılıyor. Kullanım alanı oldukça yaygın bir yelpazeye sahiptir. İnşaat sektöründe ve mimari projelerde, yol yapımlarında ve belediyelerde çok yaygın olarak tercih edilen araçlardır. Platform üzerinde kancalı yükleyici sayesinde doldurup boşaltma işlemini yapar. Savunma sanayinde yine çok tercih edilen ve talep gören başarılı bir iş makinası olarak tercih edilir.

HookLift Araçların Özellikleri Nelerdir?

HookLift araçlar kapalı ve açık olarak tasarlanmıştır. Kullanılan alana, sektöre ve işleve göre istediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Üzerinde genellikle taşınan kum, taş, çakıl ve birçok malzeme taşınmasında kullanılıyor. Kullanışlı ve pratik çözüm sunan HookLift araçlar firmamız tarafından sizlere kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda sunuluyor. Kaliteli tasarıma sahip araçların taşıma kapasitesi genellikle çok değişkendir. 38 tona kadar kaldırma işlemi sağlayan HookLift araçları tam güvenli korunaklı yan sistemleri sayesinde kusursuz bir taşıma işlemi sağlar. Tasarımı ve dizaynı kalitesi yüksek standartlarda üretim yapılıyor. Uzman kadromuzla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapasitede donanımlı makinalar tedarik ediyoruz.

HookLift Araçların Fiyatları

HookLift araç fiyatları istenilen modele ve özelliklere göre değişebilmektedir. İstediğiniz ürünlerin fiyatlarını teknik destek ekibimizi arayarak öğrenebilirsiniz. Uygun fiyat garantisi ile hizmet veren firmamız üstün kaliteli performans gösteren HookLift araçları ile ilgili tüm konularda detaylı bilgi veriyor. Firmamız analiz çalışması yaparak sizlere uygun olan ürün ve model konusunda tüm aşamaları sizlere uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

Satış Sonrası Güvenilir Hizmet

Firmamız HookLift araçları siz değerli müşterilerimize avantajlı fırsatlar eşliğinde sunuyor. Satış öncesi ve sonrası kaliteli hizmet ayrıcalığını sizlere yaşatıyor. Tüm teknik arıza ve sorunlarla uzman teknisyenlerimiz hızlı şekilde ilgilenir. İhtiyacınıza yönelik uzman kişiler tarafından destek alınarak tüm aşamalar garanti altında profesyonel şekilde yapılıyor. Detaylı bilgi için iletişim bilgilerimiz ve firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli tasarıma sahip profesyonel araçlarımız sizler için 1.kalite malzemeler ile üretilmektedir.