Platform
Ağu 09 2019

Platform Kapaklı Sal Dorseler

Platform Kapaklı Sal Dorseler

Yük ve tır taşımacılığı konusunda önemli bir ihtiyacı karşılayan platform kapaklı sal dorseler kusursuz bir performans sağlar. Kullanım alanları oldukça geniş yelpazeye sahip iş araçlarıdır. Tüm sektörlerde kullanıma uygun yapısı bulunmaktadır. Hızlı ve profesyonel şeklide işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlayan araçlardır. Alimunyum kapaklar sayesinde uzun ömürlü ve dayanıklı hizmet veren araçlar olarak öne çıkan dorse araçlardır . Dorse kısaca kamyon arkasında olan farklı tip ve çeşitlere sahip özelliklerde üretilen taşımacılık sektörüne uygun araçlardır. Firmamız bu alanda donanımlı ve profesyonel teknik mühendisler tarafından istenen özelliklere sahip özel sal dorse araçları üretmektedir. Üretilen tüm araçlar 1.sınıf kalitede modeller olarak müşterilerin isteklerini karşılayacak kapasitede üretilir.

Platform Kapaklı Sal Dorse Özellikleri Nelerdir?

2 ve 3, 4 dingil olarak üretimi sağlanan platform kapaklı sal dorseler kusursuz hizmet anlayışı doğrultusunda üretimi yapılmaktadır. Uzman ve konuya hakim ehli kişiler tarafından yapılan tüm aşamalar garanti kapsamında ilerler. Sunulan teknik özelliklere sahip iş araçları hızlı ve üst düzey standartlarda taşıma hizmeti sağlar. 25 ton taşıma özelliği olan sal dorse araçların içerisinde su deposu, yemek sandığı, stepne sandığı gibi birçok önemli faktör bulunmaktadır. Hızlı ve kullanışlı bir taşımacılık konforu sağlayan sal dorse araçların üretimi yapılırken tüm emniyet ve güvenlik tedbirleri uygun olarak üretim yapılır. Uygun fiyat garantisi ile hizmet veren bir firma olarak siz değerli müşterilerimize avantajlı fırsatlar sunarak araçları tanıtıyoruz. İstenilen farklı özellikler ve yenilikler son sistem teknolojiye sahip olarak sizlere sunuluyor.

Platform Kapaklı Sal Dorse Avantajları

Firmamız yıllardır iş araçları konusunda detaylı hizmet sunan sizlere tüm aşamalarda yanınızda olan bir firma olarak hizmet sağlıyor. Platform kapaklı sal dorseler sunmuş olduğu hizmetler doğrultusunda müşterilerin tüm ihtiyaçlarını ve taşıma işlemlerini hızlı ve güvenli yürütür. Firmamız tarafından sizlere kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda hizmet sağlanır. Teknik arıza durumlarında yedek parça ve aksesuarlar konusunda uzman kişiler destek sağlıyor. Ayrıntılı bilgi ve uygun fiyat koşulları için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.